Tuesday, July 23, 2024
HomeSportVLLAZNIA FIRMOS ME SULMUESIN CHARLES ATSINA.

VLLAZNIA FIRMOS ME SULMUESIN CHARLES ATSINA.

-

Grupi i vllaznise ka deklaruar nje tjeter sulmues Charles Atsina.

Nje tjeter perforcim per ekipin tone. Sulmuesi Charles Atsina ka gjetur akordin me drejtuesit e klubit dhe me pas ka firmosur kontraten e ofruar nga ato. Kesisoj, ai do te jete pjese e Vllaznise per sezonin e ardhshem, me opsionin per ta zgjatur edhe nje tjeter. Mire se erdhe Charles!

20842286_1438768532866835_2070544302417545422_n

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts