Friday, May 24, 2024
HomeKronikaLajmi i fundit: Gjenden granata tek varrezat muslimane

Lajmi i fundit: Gjenden granata tek varrezat muslimane

-

Dy granata jane gjetur ne varrezat muslimane ne hyrje te qytetit te Shkodres. Gjate punimeve per pastrimin e tyre, punetoret i kane vene re granatat dhe menjehere kane njoftuar policine.

Keta te fundit sebashku me specialistet e komisariatit te Shkodres kane mberritur ne vendin e ngjarjes ku besohet se granatat jane aty qe prej vitit 1997, moment kur u hapen depot e municionit.c0ccf0d2-e4b6-4b87-b818-a048f06b78ee 9e0e9865-afb8-482c-91be-ff700e6a8709 2615f18e-663d-4617-9ee7-f4b6e015084b

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts