Saturday, June 15, 2024
HomeSportFutbollisti shqiptar “ultimatum” bashkëshortes: Fëmijë para ose pas botërorit

Futbollisti shqiptar “ultimatum” bashkëshortes: Fëmijë para ose pas botërorit

-

 

Gjatë një interviste për gazetën gjermane “Blick”, Xhaka ka treguar se “ia ka bërë të qarta” gruas se fëmija mund të lindë para apo pas Botërorit, por jo gjatë turneut.

“Shpresoj që të kem fëmijë së shpejti, por ende nuk ka asgjë rrugës, pasi edhe për fëmijët duhet një plan i mirë. S’dua që gruaja ime të jetë shtatzënë gjatë atyre ditëve. Ndoshta fëmija mund të lindë para apo pas Botërorit, por jo gjatë turneut”, shprehet Xhaka.

Graniti dhe Leonita u martuan këtë verë në një ceremoni larg vëmendjes së mediave. Ai i bëri një propozim përrallash të fejuarës së tij, i ulur në gjunjë në një darkë romantike buzë detit, dhe tani vëmendja e tij është vetëm tek futbolli.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts