Wednesday, May 29, 2024
HomeSportZyrtare: Vllaznia nenshkruan edhe me nje lojtar ne limitet e merkatos

Zyrtare: Vllaznia nenshkruan edhe me nje lojtar ne limitet e merkatos

-

VLLAZNIA RINOVON ME PORTIERIN ERIND SELIMAJ
Paraditen e sotme ka rinovuar kontratën me KF Vllaznia edhe portieri Erind Selimaj. Ashtu si futbollistet e tjere, ai në kontraten aktuale ka patur opsionin e rishikimit te saj dhe sot çdo gje eshte mbyllur me firmosjen e kontrates se re

.asdasda

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts