Saturday, December 2, 2023
HomePolitikëVAJZA E AZEM HAJDARIT FLET PËR HERË TË PARË NË KUVEND DHE...

VAJZA E AZEM HAJDARIT FLET PËR HERË TË PARË NË KUVEND DHE DUARTROKITET NGA TË GJITHË

-

Vajza e politikanit të ndjerë Azem Hajdari, Rudina Hajdari ka mbajtur sot fjalimin e saj të parë në foltoren e Parlamentit.

Mes emocionesh, Hajdari ka thënë “E kam për nder që jam vajza e Azem Hajdarit”. “Shpresoj që prezenca ime në këtë Parlament të shërojë sado pak plagët e vjetra’, u shpreh deputetja e Partisë Demokratike, e cila u duartrokit në fund të fjalimit të saj nga të gjithë të pranishmit në sallë.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts