Berisha merr në “mbrojtje” Kryemadhin, sulmon Ramën: Kur s’ju mbyll dot grave gojën me dorë…

0
85

Ndërsa gjesti i Ramës u krahasua me atë të ambasadorit Donald Lu, që një ditë para tij, zgjodhi të mos dëgjojë fjalën e kryetarit të Kuvendit, Gramoz Ruçi, duke vënë kufjet, Berisha thotë se ky veprim është provë e kompleksit që Rama ka me femrat.

 “Kjo foto provon dhe njehere kompleksin e Rames nga grate. Kur nuk u mbyll dot gojen me “dore”, “xhentellmeni” mbyll veshet! sb”,- shkruan Berisha në Facebook.