Sunday, April 21, 2024
HomePolitikëKritikat e Berishës për listat e kandidatëve, flet për herë të parë...

Kritikat e Berishës për listat e kandidatëve, flet për herë të parë Lulzim Basha

-

“Kjo është sfida e ditës, të tjerat janë çështje që na takojnë ne si PD, i diskutojmë me transparencë. Por në asnjë mënyrë nuk duhet hequr vëmendja nga kjo që po ndodh, nga kjo e keqe e madhe që po vazhdon të thellohet”-tha Basha.

 Si do e largoni Ramën kur në seancën e parë rrodhën dy vota?

Ky është mesazhi që kam sot për ju. Kur të organizojmë konferencë do tu përgjigjem. PD nuk ka rrugë pas, por vetëm rrugë përpara. Kjo kalon përmes një debati të hapur dhe transparent, të vërtetë dhe që i shkon përshtat interesave të qytetarëve, jo të miave personale.

 

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts