Saturday, April 20, 2024
HomePolitikëKryemadhi i pergjigjet Rames:“Klajdi dhe të rinj si ai janë vlerë e...

Kryemadhi i pergjigjet Rames:“Klajdi dhe të rinj si ai janë vlerë e kësaj shoqërie!

-

 

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka marrë në mbrojtje këngëtarin Klajdi Musabelliu që sot u përmend nga kryeministri Edi Rama si i punësuar në AKBN.

Kryemadhi e përshëndet Musabelliun për kurajën për t’iu përgjigjur Ramës dhe thotë se të rinj si ai janë vlerë e shoqërisë. Nuk ngurron kryetarja e LSI-së ta quajë kryeministrin arrogant dhe të përqendruar tek trafikantët.

“Klajdi dhe të rinj si ai janë vlerë e kësaj shoqërie! Ndaj sot dua ta përshëndes për kontributin dhe kurajën për t’iu përgjigjur një kryeministri arrogant dhe të përqendruar te trafikantët që e rrethojnë. Faleminderit, Klajdi 🙏🏻”, shkruan Kryemadhi duke postuar edhe një foto me Musabelliun.

Kryemadhi fb

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts