Wednesday, December 6, 2023
HomeSportAxhenda e kombetares Italiane dhe mberritja ne Shkoder

Axhenda e kombetares Italiane dhe mberritja ne Shkoder

-

Në orën 15:45, Kombëtarja e Italisë do të niset nga Torino dhe parashikohet që në orën 17:40 të mbërrijnë në aeroportin e Rinasit, nga ku do bëhet direkt udhëtimi për në Shkodër. Rreth ores 19:00 ata do te mberrijne ne “Grand Hotel Europa” dhe  30 minuta me vone është menduar që lojtarët dhe stafi teknik të zbresin në fushë, në “Loro Boriçi” për të bërë një inspektim të fushës, por pa kryer stërvitje. Më pas në orën 20:00, trajneri Ventura do dalë në konferencë për shtyp, i shoqëruar nga një lojtar i Kombëtares Italiane.

Kjo është axhenda dhe masat që janë marrë nga “Axurrët” përpara mbërritjes në tokën shqiptare dhe gjatë kohës së qëndrimit.

DSC_0072

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts