Saturday, December 10, 2022
HomeKronikaLezhë/ U kapën me 30 kallëpe C4, gjykata lë në burg dy...

Lezhë/ U kapën me 30 kallëpe C4, gjykata lë në burg dy të arrestuarit

-

 

Gjykata e Lezhes ka dhene masen e sigurise burg pa afat per shtetasit Agron Manuka dhe Imer Losha, te arrestuar mbremjen e se martes te cilet u kapen me 30 kallëpe me lëndë eksplozive C-4, 17 kapsolla detonatore, 2 aparate celulare të lidhura me përcjellës elektrik, gati për t’u montuar me mina me telekomandë.

Ata u ndaluan teksa po leviznin me makine në aksin e vjetër Milot-Lezhë, në fshatin Pllanë.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,601FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts