Tuesday, August 16, 2022
HomeKronikaTiranë/ Ra aksidentalisht nga pallati ku po punonte, humb jetën 30 vjeçari

Tiranë/ Ra aksidentalisht nga pallati ku po punonte, humb jetën 30 vjeçari

-

 

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në TIarnë, ku një 30-vjeçar, ka humbur jetën pasi ka rënë aksidentalisht nga pallati ku po punonte.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur tek “Rruga e Elbasanit” rreth orës 15:20, e për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi A.G.

“Më datë 22.12.2021, rreth orës 15:20, te Rruga e Elbasanit, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia e pallatit ku ishte duke punuar dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi A. G., 30 vjeç.”- njofotn policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,436FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts