Wednesday, February 28, 2024
HomesocialeI ftuar në emisionin ''Ta Tokim'' në Tv1 Channel Laorjan Ejlli

I ftuar në emisionin ”Ta Tokim” në Tv1 Channel Laorjan Ejlli

-

Emisioni ‘’Ta Tokim’’ na sjelle cdo nate te ftuar te ndryshem, artist te cilet na tregojne per krijimet dhe artin e tyre . Mbremjen e djeshme i ftuar ne ‘’Ta Tokim’’ kengetari Laorjan Ejlli per te na prezantuar ekspluzivisht klipin me te ri, i ralizuar ne bashkepunim me Almarin Zadeja dhe Maison Kavaja.

Laorjan Ejlli: Gjate vitit jam vlersuar me cmime te ndryshme . Ky vit perfundoi mire me kete bashkepunim. E falenderoj shume Almarinin per kete krijimtari qe ma dha mua .Ai punon me shume kengetar dhe lehtesisht mund te ja jepte kete kenge nje tjeter artisti. Fati deshi qe kete material ma besoi mua. E kemi jetuar kengen bashke duke shkembyer ide e mendime derisa doli ai material qe eshte. U vlersua si material dhe une jam shume i lumtur per kete .Kenga te jep mundesine te jesh nje interpret shume i mire vokalisht,prandaj arritem te vlersohreshim dhe me cmim ne festivalin ‘’Lule Bore’’.

Maisoni eshte nje mik shume i mire i imi dhe kjo eshte e dyta eksperienc qe ne bashkpunojme . Gjej rastin ta falenderoj per te gjithe disponimin e tij qe ne momentin e pare por edhe ne klipin tjeter qe kemi bashkpunuar. Eshte e rendesdishme te bashkpunosh me njerez qe ta lehtesojne punen .Maisoni eshte nje njeri i till . Mardhenja me te nuk eshte nje bashkpunim standart ,eshte nje shoqeri shume e paster ku te dy mundohemi te japim me te miren .Une nuk mundem te shkeputem nga Maisoni perderisa ai eshte nje profesionist dhe puna na shkon shume mire.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts