Tuesday, August 16, 2022
HomePolitikëBasha nuk liroi selinë, Komisioni i Rithemelimit të PD e paralajmëron: Bashkë...

Basha nuk liroi selinë, Komisioni i Rithemelimit të PD e paralajmëron: Bashkë me Ramën do marrësh përgjigjen e merituar

-

 

Në ditën e skadimit të afatit që i ishte lënë Lulzim Bashës për të liruar selinë e PD-sëKomisioni i Përkohshëm i Rithemelimit të Partisë Demokratike paralajmëron “binomin Rama – Basha se për skenarin e tyre antidemokratik dhe destabilzues do të marrin si përgjigje të merituar turpin e historisë”.

Në një deklaratë për mediat, Komisioni fton të gjithë demokratet dhe demokratët e Shqipërisë të bashkohen, në protestën paqësore të datës 8 Janar.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,434FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts