Thursday, August 11, 2022
HomeUncategorized109 vjetori i Policisë së Shtetit, Rama: Përulje para kujtimit të dëshmorëve...

109 vjetori i Policisë së Shtetit, Rama: Përulje para kujtimit të dëshmorëve të saj si edhe respekt për të gjithë kontribuuesit

-

Kryeministri Edi Rama ka uruar 109 vjetorin e Policisë së Shtetit.

Nëpërmjet një statusi në ‘Facebook’, Rama falënderon të gjithë kontribuuesit në këtë mision, ndërsa përkujton sakrificën e dëshmorëve të saj.

‘Mirë mëngjes dhe me përulje para kujtimit të dëshmorëve të saj si edhe respekt për të gjithë kontribuuesit e saj, në këtë ditëlindje të Policisë së Shtetit, ju uroj një ditë të mbarë’, shkruan Rama.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,431FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts