Sunday, February 25, 2024
HomePolitikëBerisha shtyn Alibeajn në foltore, merr mikrofonin për t’iu përgjigjur Ramës

Berisha shtyn Alibeajn në foltore, merr mikrofonin për t’iu përgjigjur Ramës

-

Sali Berisha dhe Enkelejd Alibeaj kanë pasur një moment të sikletshëm në foltore. Pas fjalës së kryeministrit Edi Rama si kreu i grupit parlamentar Enkelejd Alibeaj ashtu dhe ish-kryeministri Sali Berisha kanë dashur të replikojnë me të.

I pari ka mbërritur Alibeaj në foltore, pak sekonda pas tij Berisha. Ky i fundit nuk ka dashur ta lërë Alibeajn të flasë dhe e ka shtyrë madje për të folur vetë. Alibeaj është larguar, por kryetarja e Kuvendit Lindita Nikolla nuk i ka dhënë fjalën as Berishës.

Pas një replike nga Fatmir Mediu, Nikolla i ka tërhequr vëmendjen Berishës për gjestin ndaj Alibeajt.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts