Tuesday, September 26, 2023
HomeKronikaAksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, disa persona të lenduar, mes tyre...

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, disa persona të lenduar, mes tyre një fëmijë

-

 

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër në afërsi të Kallmetit.

Si pasojë e tij janë plagosur 7 persona, ku 5 janë në gjendje të rëndë mes të cilëve dhe një fëmijë.

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spitalin e Lezhës.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts