Tuesday, July 23, 2024
HomePolitikëFOTO/ Thirrja e Metës: Partia e Lirisë i ka dyert e hapura...

FOTO/ Thirrja e Metës: Partia e Lirisë i ka dyert e hapura për profesionistët e rinj

-

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka pritur në një takim një inxhinier, ndërsa ka publikuar dhe një foto së bashku me të.

Përmes një reagimi, Meta thekson se Partia e Lirisë i ka dyert dhe tribunat e përfaqësimit të hapura për të gjithë profesionistët e rinj.

MESAZHI I METËS
Kënaqësi të mirëprisja inxhinierin e talentuar Dorjan Osmanaj, i cili përfaqëson një gjenerate të re të mirëedukuar brenda dhe jashtë vendit.
Partia e Lirisë i ka dyert dhe tribunat e përfaqësimit të hapura për të gjithë profesionistët e rinj.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts