Sunday, December 10, 2023
HomeKronikaHumb jetën 44 vjeçari në autostradën Tiranë-Durrës, automjeti del nga rruga

Humb jetën 44 vjeçari në autostradën Tiranë-Durrës, automjeti del nga rruga

-

Një aksident ka ndodhur orët e para të mëngjesit në autostradën Tiranë-Durrës.

Një mjet ka dalë nga rruga e për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i tij.

“Në orët e para të mëngjesit, në autostradën Tiranë-Durrës, një automjeti me drejtues shtetasin H. P., 44 vjeç, banues në lagjen nr. 13 Durrës, ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i automjetit,” njofoti policia.

Grupi hetimor  po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts