Tuesday, July 23, 2024
HomePolitikë“Primare dhe Referendum”, Meta: Marrëveshja e opozitës, një binom i jashtëzakonshëm

“Primare dhe Referendum”, Meta: Marrëveshja e opozitës, një binom i jashtëzakonshëm

-

 

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta thotë se marrëveshja e opozitës është një binom i jashtëzakonshëm. Referendum dhe Primare.

lg.php.gif

Këtë të mërkurë, Meta u takua me Salin Berishën, ku folën për zgjedhjet lokale të 14 majit, si edhe për protestënm e parë kombëtare, që do të mbahet më 12 nëntor.

”Marrëveshja e opozitës është një binom i jashtëzakonshëm: “Referendum dhe Primare. Primare dhe Referendum”. Kjo marrëveshje nuk është vetëm në interes të opozitës, por të të gjithë shqiptarëve. Rivendos përgjithmonë Llogaridhënien”,-shkruan në një postim në facebook.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts