Sunday, January 29, 2023
HomePolitikëRama dhe deputeti Agron Çela shfaqen sëbashku: Shkodra na bashkon, për ecurinë...

Rama dhe deputeti Agron Çela shfaqen sëbashku: Shkodra na bashkon, për ecurinë e projekteve zhvillimore të këtij mandati

-

 

Deputeti i Shkodrës Agron Çela është shfaqur në krah të kryeministrit Edi Rama.

Shefi i maxhorancës ka publikuar foto nga takimi me deputetë të Shkodrës, mes tyre dhe Çela. E fokusuar nga objektivi dhe në vëmendjen e Ramës është dhe një ministatujë me dy gishta.

“SHKODRA NA BASHKON – Me deputetët e Shkodrës për ecurinë e projekteve zhvillimore të këtij mandati qeverisës me Fondin Shqiptar të Zhvillimit”, shkruan Rama.

  • foto galeri
  • foto galeri

 

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,674FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts