Wednesday, March 29, 2023
HomePolitikë15 vjetori i Pavarësisë, Presidenti Begaj pjesë e pritjes që do të...

15 vjetori i Pavarësisë, Presidenti Begaj pjesë e pritjes që do të mbajë ambasada e Kosovës në Tiranë

-

 

Me rastin e 15 vjetorit të shpalljes së pavarësisë së Kosovës, e cila është më 17 shkurt, Presidenti i Republikës, Bajram Begaj, do të marrë pjesë sot në pritjen e organizuar nga Ambasada e Republikës së Kosovës në Tiranë.

Me këtë rast, Presidenti Begaj do të mbajë dhe një fjalë përshëndetëse. Pritja mbahet në hotel MAK Albania (ish-Sheraton), në orën 18:00.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,756FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts