Wednesday, May 31, 2023
HomePolitikëKryeministri nxjerr fotoalbumin: Dhurimi i pemëve për Durrësin

Kryeministri nxjerr fotoalbumin: Dhurimi i pemëve për Durrësin

-

“MIRËMËNGJES
dhe me fotoalbumin e dhurimit të pemëve për Durrësin të siguruara nga fondi zgjedhor i Partisë Socialiste, falë shkurtimit të shpenzimeve për mjete propagandistike elektorale, ju uroj një ditë të mbarë“, shkruan Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm në një postim në rrjetet sociale, ku ka ndarë edhe fotot nga ky aktivitet.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,791FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts