Tuesday, July 23, 2024
HomePolitikëAlibeaj takon përfaqësuesen Audrey Glover

Alibeaj takon përfaqësuesen Audrey Glover

-

Kreu i komanduar i PD Enkelejd Alibeaj takon përfaqësuesen e ODIHR Audrey Glover.

Pak dite më parë Glover takoi kreun e Partisë së Lirisë Ilir Meta dhe ish-kryeministrin Sali Berisha.

Partitë opozitare prej kohësh kanë denoncuar përdorimin e buxhetit të shtetit nga Rama në funksion të zgjedhjeve të 14 majit.

Rritja e pagave, shpërblimi me 5 mijë lekë i pensionistëve, përdorimi i administratës në zgjedhje janë disa prej akuzave.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts