Saturday, July 20, 2024
HomeKronikaTiranë /26-vjeçari egjiptian bie nga lartësia teksa ishte duke punuar

Tiranë /26-vjeçari egjiptian bie nga lartësia teksa ishte duke punuar

-

 

Një 26 vjeçar egjiptian dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga lartësia ku ishte duke punuar në Tiranë. Shtetasi egjiptian, A.M 26 vjeç është dëmtuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekve.

Njoftimi i policise:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 02.09.2023, në rrugën “Papa Gjon Pali II”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar shtetasi egjiptian A. M., 26 vjeç.

Si pasojë 26-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts