Thursday, June 13, 2024
HomeKronikaAksident në fshatin Trush/ 66 vjeçari humb kontrollin e motomjetit dhe del...

Aksident në fshatin Trush/ 66 vjeçari humb kontrollin e motomjetit dhe del nga rruga

-

 

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 12:10, në rrugën e fshatit Trush, Shkodër, shtetasi B. T., 66 vjeç, banues në Shkodër, duke drejtuar motomjetin e tij, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e motomjetit dhe për pasojë, motomjeti ka dalë nga rruga.

Drejtuesi i motomjetit është dërguar në Spitalin Rajonal Shkodër dhe po merr mjekim, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor vijon punën për përcaktimin e shkakut të aksidentit

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts