Friday, May 29, 2020

Panuçi: E ardhmja eshte pozitive. Ne Antalia Shqiperia me kenaqi!

Trajneri i Shqipërisë, Kristian Panuçi, është paraqitur sot para gazetarëve në Tiranë, për të bërë një bilanc të punës në Turqi dhe miqësores në...

Kryetarja e LSI,Kryemadhi: Kryeministri deformoi voten e 25 qershorit

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi, ishte e ftuara e radhës në edicionin e lajmeve të Syri.net, të moderuar nga Alen Xhelili. Gjatë...

Dezertimi i 4 Komandove, ish-shefi i shtabit të FA-ve: Tradhti e...

Ish-shefi i Shtabit të Përgjithshëm të Forcave të Armatosura e ka quajtur dezertimin e katër ushtarakëve të trupave Komando, një akt burracakërie dhe tradhtie....

Preç Zogaj: Ishte Henri Çili ai që zgjodhi titullin e librit...

Autori i mjaft librave, Preç Zogaj, ka qënë gjithashtu i pranishëm në Panairin e Librit për të promovuar e shitur librin e tij të...

Tritan Shehu: Ka deshtuar takimi ne Krete per zgjidhjen e problemeve...

Deputeti  demokrat. Tritan Shehu, e cilëson si të dështuar takimin e zhvilluar në Kretë mes ministrit të Jashtëm, Ditmir Bushati  dhe homologut grek Nikos...

Rudi Vata: Vllaznia është marrë peng nga politika,nuk e blen dot...

Ka drejtuar për një kohë të shkurtër Vllazninë dhe që pas largimit nuk ka reshtur të nxjerrë në pah problematikën në klubin shkodran. Në...

Deputeti i LSI,Braimllari: Ja kush është ‘Peshku i madh’ për të...

Deputeti i LSI, Endrit Braimllari i ftuar në studion e Report Tv për të komentuar aktualitetin politik akuzon qeverinë dhe kryeministrin Rama si të...

Hysaj: Grupi eshte fantastik por kemi perballje te nje niveli te...

Elseid Hysaj ishte një nga të përzgjedhurit e kombëtares i cili është paraqitur sot para mediave për ndeshjen e së hënës që Shqipëria do...

Hahn: Progres-Raporti për Shqipërinë do jetë pozitiv

Intervistë ekskluzive për DW e komisionerit të BE për Politikën e Fqinjësisë Europiane dhe Negociatat e Zgerimit. Hahn flet për lirinë e medias dhe...

Ministri britanik: Po e vëzhgojmë çështjen Tahiri, por nuk përfshihemi

“Po e vëzhgojmë çështjen Tahiri, por nuk përfshihemi”, kështu ka deklaruar Ministri i shtetit britanik për Europën dhe Amerikën Sir Alan Dunkan. “Krimi duhet goditur...

Artikujt e fundit