Saturday, August 15, 2020

Vellai i madh i Habilaj: Zagani me ka penguar gjithe biznesin

Artan Habilaj është vëllai i madh i dy vëllezërve të tjerë, Moisi dhe Florian Habilaj, njëri i arrestuar dhe tjetri në kërkim si pjesë...

Dritan Zagani: Tahiri eshte vetem nje hallke e nje zinxhiri te...

Ish kreu i Policisë Antidrogë të Fierit, Dritan Zagani, ka dhënë sot një intervistë ekskluzive për median siçiliane të Katanais “Meridianews”. ” Investiguesit italianë më...

Cfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve?

Është prekur niveli jetik ligjor duke llogaritur pensionin jo në përputhje me dispozitat e veçanta ligjore për ushtarakun në pension. Kështu shprehet në një...

Braimllari: Kryeministri i këtij vendi, të largohet një orë e më...

  Flet Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Braimllari: Front i bashkuar opozitar kundër Rilindjes, së lidhur me krimin e organizuar Sekretari i Përgjithshëm i...

Gjosha: Rama të mos fajësojë BE, por të përmbushë detyrimet

  Qeveria shqiptare ka drejtuar gishtin BE-së se po tregohet e padrejtë me Shqipërinë dhe sosja e durimit tek Kryeministri Rama. Në vend të ankesave,...

Gjaku Shqiptar ne lirine e Spanjes.

Edhe pse thuhet se te pakten 60 shqiptare antifashiste moren pjese ne luften e Spanjes para me shume se 80 vitesh, pjesmarresit ne ketë...

Artikujt e fundit