Arrestohet 27 vjecari Albert Marku

0
683

Arrestohet 27 vjecari Albert Marku

Nga Specialistët e Seksionit Kundër Narkotikëve u arrestua në flagrancë shtetasi:
Albert Marku, 27 vjeç, banues në fshatin Bruçaj Shkodër, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

Më datë 16.06.2016 u bë arrestimi i këtij shtetasi në fshatin Hot i Ri Shkodër, gjatë kontrrollit të ushtruar në mjetin furgon, tip <Benz> që drejtohej nga vetë ai, i’u gjet dhe sekuestrua në cilësinë e provës materiale 2 (dy) kg e 863 (tetëqind e gjashtëdhjetë e tre) gr lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sattiva.

LEAVE A REPLY