Sunday, July 21, 2024
HomeKronikaZjarr ne burgun e Shenkollit

Zjarr ne burgun e Shenkollit

-

Shpërthimi i një bombule gazi ka shkaktuar zjarr në ambientet e burgut të Shënkollit në Lezhë.
Sipas informacioneve të para dyshohet se nga shpërthimi i bombulës ka persona të lënduar.
Ndërkohë pas rënies së zjarrit të burgosurit janë nxjerrë në ambientet e jashtme të burgut.
Në vendin e ngjarjes ka mbërritur edhe një ambulancë
Forcat të shumta policie dhe zjarrfikëse kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts