Wednesday, July 17, 2024
HomeSportVllaznia niset per ne Slloveni

Vllaznia niset per ne Slloveni

-

Ekipi I Vllaznise ne futboll per femra eshte nisur drejt Sllovenise ku do te marre pjese ne kupat e europes. 24 futbollistet kuqeblu sebashku me stafin drejtues dhe presidentin Matija do te qendrojne per disa dite ne kete vend dhe perballja e pare do te jete me 23 Gusht. Per trajnerin Nikolin Leka dhe kapitenen Uendi Muja shorti eshte shume I forte por Vllaznia do te jape maksimumin.
Sinkron… Nikolin Lekaj, trajneri

Ndeshja e pare per Vllaznine do te jete mbremjen e 23 Gushtit ne oren 20:30 perballe kampiones se Sllovenise, skuadres se Promurjes. Dy dite me pas, shorti I ka rezervuar nje 90 minutesh shume te veshtire me Zyrihun, kampione ne fuqi te Zvicres dhe me 28 gusht ne oren 16:30 kuqeblute do te luajne me Sllovan Bratislaven.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts