Sunday, February 25, 2024
HomeSport“L.Borici” I paperballueshem per bashkine

“L.Borici” I paperballueshem per bashkine

-

Ende pa e marre ne administrim, bashkia Shkoder duket e frikesuar nga stadiumi “Loro Borici”. Ndryshimi rrenjesore qe I eshte bere konsiston ne teknologji moderne ne te gjitha drejtimet dhe pajisje shume te kushtueshme. Nga nje parashikim I bere, vetem per menaxhimin e tij, bashkise Shkoder I duhen rreth 300 mije euro ne vit cka eshte e paperballueshme. Kjo behet e ditur nga drejtori I perkohshem I stadiumit Armir Grima.

Direkt pas ndeshjes me Maqedonine kane dale ne pah edhe demet e para qe I jane shkaktuar impjantit te ri. Dhjetra stola jane demtuar nga tifozeria por edhe per kete riparim qe mund te duket I vogel, drejtuesit e stadiumit duhet te presin mbledhjen e radhes te keshillit bashkiak per te miratuar fondin.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts