Wednesday, July 17, 2024
HomeSport“Vllaznia nuk I trembet asnje skuadre”

“Vllaznia nuk I trembet asnje skuadre”

-

Partizani eshte nje kundershtar I veshtire por Vllaznia nuk trembet nga asnje skuader. Ne kete menyre trajneri Armando Cungu kerkon qe ti tregoje nenkampioneve te shqiperise se ndaj kuqebluve nuk do te jete nje ndeshje e lehte.
Per kete takim, tekniku shkodran kerkon me shume vemendje dhe kujdes nga ana e lojtareve te tij.

Ndaj Kukesit,Vllaznia mori nje barazim ku nuk munguan komentet pozitive per lojen e zhvilluar por kjo nuk e kenaq trajnerin Cungu. Sipas tij, skuadra la 2 pike dhe nese ka loje te mire atehere ka edhe fitore.

Klubi kampion I Skenderbeut akuzohet nga UEFA per mbi 40 ndeshje te superliges te trukura dhe pjese e tyre jane edhe 4 apo 5 perballje me Vllaznine por trajneri Cungu thote se nuk mund te flase per punen dhe problemet e te kaluares.

Takimi mes Partizanit dhe Vllaznise do te luhet diten e Hene ne oren 19:00 ne Elbasan Arena

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts