Wednesday, July 17, 2024
HomeSportFederata boterore nderon Anton Shkozen

Federata boterore nderon Anton Shkozen

-

Federata Boterore e Xhudos i ka bere nje nderim te veçante presidentit te ekipit te akademise “Albania Judo Kodokan” njeheresh ish sportistit kampion Anton Shkoza. Presidenti i federates boterore, Marius Vizer i ka derguar atij nje dekorate mirenjohje per kontributin ne kete sport. “Kam mundesine qe t’ju pergezoj per punen dhe aktivitetet qe po beni per te zhvilluar sportin tone te bukur. Federata boterore e xhudos ka nderin t’ju ofroje kete dekorate per mbeshtetjen dhe kontributin. Ne ju urojme te gjitha te mirat dhe vetem suksese ne te ardhmen” shkruhet ne falenderimin e derguar. Dekorata ndaj Anton Shkozes eshte nje nder me te veçantat qe i jepen nje sportisti apo trajneri ne boten e sportit e ndersa te huajt e vleresojne, nga pushteti lokal apo ministria e linjes ai nuk eshte mbeshtetur ne asnje menyre.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts