Sunday, February 25, 2024
HomeKronika2 aksidente brenda nje dite

2 aksidente brenda nje dite

-

DY AKSIDENTE, FATMIRESISHT PA VIKTIMA, KA NDODHUR NE ZONEN E SHKODRES. AKSIDENTI I PARE NDODHI NE SUPERSTRADEN SHKODER – BUSHAT, SEGMENTI ASHTE. AUTOVETURA TIP AUDI, NE TE CILEN PO UDHETONIN 3 PERSONA, DY GRA DHE NJE BURRE, KA RRESHQITUR NGA RRUGA. PERSONAT NE FJALE JANË DERGUAR ME SHPEJTESI NE SPITALIN RAJONAL TE SHKODRES, KU DHE U ESHTE DHENE NDIHMA E PARE, DHE JANË JASHTE RREZIKUT PËR JETEN. DUKET SE TERRENI RRESHQITES KA FAVORIZUAR DALJEN E AUTOVETURES NGA RRUGA, GJE QE TREGON EDHE NJEHERE PËR KUJDESIN QE DUHET TE TREGOJNE DREJTUESIT E AUTOMJETEVE NE DITE TE TILLA. NDERSA AKSIUDENTI I DYTE NDODHI NE ORET PASDREKES, NE DALJE TE QYTETIT TE SHKODRES PËR NE KOPLIK. NJE LANDROVEN DHE NJE MOTORÇIKLETE TIP YAMAHA JANË PERPLASUR. PËR PASOJE DREJTUESI I MATORÇIKLETES KA MBETUR I PLAGOSUR, DHE PO KUROHET NE SPITALIN RAJONAL SHKODER. POLICIA NE VENDIN E NGJARJES KA EVIDENTUAR PROVAT PËR RRETHANAT E KETIJ AKSIDENTI.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts