Saturday, April 20, 2024
HomeSportSupersfida e se dieles ne “L. Boriçi”

Supersfida e se dieles ne “L. Boriçi”

-

Vllaznia po bënë kolaudimet e fundit për supersfiden me Partizanin. Për kapitenin Ndricim Shtubina rikthimi në Loro Borici është një motivacion i mirë dhe se kuqeblutë kanë ditur gjithmonë të fitojnë dhe shpreson që skuadra të arrij fitore të dielen.
Në ndeshjet e kaluara Vllaznia ka pasur mjaft mungesa nga dëmtimet , ndërsa për përballjen me Partizanin ekipi është i kompletuar dhe se gjëndja shëndetsore e skuadrës është e mirë. Këtë e konfirmon mjeku i skuadrës Ilirjan Haxhaja, i cili shprehet se gjëndja e lojtarëve të dëmtuar është e mirë dhe se janë të gatshëm për sfiden me Partizanin.
Supesfida mes Vllaznisë dhe Partizanit do luhet të dielen në “Loro Boriçi” të Shkodrës në ora 17:00.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts