Tuesday, July 16, 2024
HomeSportBardulla kerkon pike edhe ndaj Skenderbeut

Bardulla kerkon pike edhe ndaj Skenderbeut

-

Dy fitoret radhazi ndaj Flamurtarit dhe Korabit kane sjelle nje atmosfere pozitive brenda klubit te Vllaznise. Tashme stafi drejtues dhe lojtaret jane me te qete pasi differenca me vendet e fundit eshte thelluar. Mesfushori Florind Bardulla, eshte nje prej atyre lojtareve kuqeblu qe nuk shenon shume por ndaj Korabit shenoi golin qe vendosi fatet e takimit. Ai shprehet se e rendesishme eshte te fitoje skuadra dhe jo arritjet personale.

Duke I dedikuar golin tifozeve shkodran, Bardulla ben thirrje qe ata te rikthehen serish prane skuadres.

Per mesfushorin shkodran, Skenderbeu nuk eshte me ai I viteve te kaluara dhe te dielen Vllaznia do kerkoje edhe fitoren

Ne dy ndeshjet e fundit kuqeblute duket se kane gjetur formulen sekrete per te fituar. Gjithcka ndodh ne hotel kur ata jane te grumbulluar.

Te dielen, Vllaznia do te prese ne “Loro Borici”, Skenderbeun kampion ne fuqi.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts