Tuesday, July 16, 2024
HomeSport“Tek Vllaznia dua pune dhe seriozitet”

“Tek Vllaznia dua pune dhe seriozitet”

-

Per trajnerin e Vllaznise Armando Cungu ndaj Skenderbeut eshte gjithmone e veshtire. Skuadra eshte ne nje moment te mire sipas tij dhe diten e diele duhet te ruajne ecurine pozitive.

Ne lidhje me ate cfare eshte publikuar ne median e shkruar per nje perleshje me futbollistin Hoxha, tekniku shkodran sqaron gjithcka duke I quajtur nje turp.
Hoxha pretendon te aktivizohet me shume dhe Cungu thote se ia ka bere te ditura arsyet.

Ndaj Skenderbeut mungese e sigurte eshte mbrojtesi Cicmil I skualifikuar me kartone ndersa probleme ka edhe Kalaja per te cilin do te vendoset pak minuta perpara ndeshjes.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts