Wednesday, December 6, 2023
HomeSportShtubina qeteson skuadren para Teutes

Shtubina qeteson skuadren para Teutes

-

 

Vllaznia shkon ne Durres me nje moral te ulet pas dy humbjeve radhazi me Luftetarin dhe Lacin. Skuadra duhet te tregoje se ka force per te dale nga kjo situate e veshtire thote kapiteni Ndricim Shtubina per te cilin nuk jane te mira keto lekundje te ekipit.

Ndaj Teutes, disa lojtare nuk jane te gatshem per shkak demtimesh prandaj kapiteni I ben thirrje per perkushtim maksimal te te gjitheve.

Shtubina hedh poshte aludimet per ftohje marredheniesh me trajnerin Cungu per te cilin thote se eshte nje person qe I perjeton shume keq humbjet dhe kerkon gjithmon maksimumin,.

Me tej kapiteni shton se per shkak te gjendjes ku eshte Vllaznia, ne sfiden e se dieles duhet te luajne vetem per fitore. Gjithsesi situata  ne kampin kuqeblu nuk eshte aspak e mire dhe ne rast humbje atehere problemet shtohen.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts