Friday, March 24, 2023
HomeKronikaPolicia ndalon 2 pronare hotelesh ne Velipoje

Policia ndalon 2 pronare hotelesh ne Velipoje

-

Operatori i shperndarjes se energjise elektrike pas  disa kontrolleve ne Velipoje ka paditur ne polici dy pronare hotelesh. Ata jane shtetasit Gege. V dhe Ndue. K te cilet kane manipuluar te dhenat e konsumit te energjise duke paguar me pak.

Personat ne fjale jane  shoqeruar menjehere  ne komisariat nga policia e  Shkodres

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,746FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts