Sunday, April 21, 2024
HomeKronikaAksident ne rrugen Shkoder - Lezhe, makina perplaset me murin

Aksident ne rrugen Shkoder – Lezhe, makina perplaset me murin

-

Nje aksident sapo ka ndodhur  ne rrugen Shkoder -Lezhe.

Nje autoveture tip Seat Ibiza ka dale nga rruga dhe eshte perplasur me murin e nje objekti.

3 persona qe ndodheshin ne te fatmiresisht kane shpetuar.

Ata kishin qene ne Malin e Zi dhe  po udhetonin ne drejtim te Tiranes.

 

Sequence 22.Still266Sequence 22.Still265

 

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts