Sunday, January 29, 2023
HomeSportIlir Meta: Mirënjohje Lorik Canës për kontributin në Kombëtare

Ilir Meta: Mirënjohje Lorik Canës për kontributin në Kombëtare

-

Meta ka shprehur mirënjohje ndaj kapitenit Cana, duke e falenderuar për kontributin e dhënë në kombëtare.
Presidenti Meta ishte pranishëm në stadium në ndeshjen përmbyllëse të eleminatoreve mes Shqipërisë e Italisë.
Homologu i tij, Presidenti Republikës së Kosovës, HashimThaçi ishte në krah me Metën, të cilët ndoqën së bashku ndeshjen.
Një mbrëmje speciale kjo edhe për Metën pasi shoqërohej nga “zonjusha e parë” e vendit, vajza e tij e vogël.

Deklarata e plotw e Metes:

Mirënjonje Lorik Canës, kapitenit të Kombëtares sonë për gjithçka i dha Kombëtares, futbollit dhe sportdashësve.

Falemindeti Kapiten!

ilir meta

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,674FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts