Wednesday, December 6, 2023
HomeUncategorizedPartia e Lirisë, Edmond Haxhinasto zgjidhet kryetar i Komiteti Drejtues Kombëtar

Partia e Lirisë, Edmond Haxhinasto zgjidhet kryetar i Komiteti Drejtues Kombëtar

-

 

Komiteti Drejtues Kombëtar i Partisë së Lirisë është mbledhur pasditen e kësaj të mërkure.

Burime bëjnë me dije se Edmond Haxhinasto është zgjedhur kryetar i Komitetit Drejtues Kombëtar.

Ndërkohë në votim do të shkojnë zgjedhjet për Zëvendëskryetarin, Sekretarin e Përgjithshëm, nënkryetarët dhe Kryesinë e re.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts