Wednesday, September 27, 2023
HomeArsimNeser ne Shkoder ulen ne bankat e shkolles 26 mije nxenes. Ymeri:...

Neser ne Shkoder ulen ne bankat e shkolles 26 mije nxenes. Ymeri: Rreth 90% e tyre…

-

Shkoder, drejtori rajonal i arsimit,Kadri Ymeri, deklaroi se 26 mije nxenes ne Shkoder fillojne neser normalisht vitin e ri arsimor.

Rreth 90 % e nxenesve deri tani jane pajisur me tekste dhe brenda pak ditesh ata do te kene te gjithe librat beri te ditur Ymeri.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,873FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts