Sunday, August 19, 2018

Ikja e gjyqtarëve nga vettingu, Manjani: Reforma ka dështuar, mbron qeveritë...

Ish-ministri i Drejtësisë komentoj vizitën e Presidentit të Komisionit Europian, Jean Claude Juncker. Për Ylli Manjanin ajo duhet vlerësuar me nota pozitive për axhentën e vendit...

Ministrja Xhaçka apel atasheve ushtarakë: Angazhim më të madh për projektet...

Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka në takimin e fundvitit me atashetë ushtarakë shqiptarë u kërkoi angazhim dhe vëmendje maksimale për projekte të reja bashkëpunimi...

Deputeti demokrat akuza Ramës: Qeveria jote, ilegjitime. Je peng i bandave...

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Edmond Spaho, ka akuzuar kryeministrin Edi Rama për mbështetje të bandave. Nga foltorja e Kuvendit, deputeti demokrat...

Marrëveshja e 18 majit, Basha: Sakrificë për vendin, tërheqje për të...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha iu rikthye marrëveshjes së 18 majit të vitit të shkuar që solli një rezultat zhgënjyes për këtë parti....

Xhafaj i përgjigjet lutjes së ambasadorit Lu për peshqit e mëdhenj:...

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj në një intervistë për emisionin “Kapital” ka folur edhe për të ashtuquajturin operacion të famshëm, që do të niste...

Kuvendi dhe analiza e humbjes,  Basha mbledh kryetarët e degëve

Kryetari i PD, Lulzim Basha po zhvillon në selinë blu një takim me kryetarët e degëve në rrethe. Takimi ka nisur në orën 17:00,...

E miratoi Edi, e shkatërroi Rama. Ja vendimi që po shkel...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka publikuar sot një hartë të qendrës së Tiranës, të propozuar dhe mbështetur fort nga Edi Rama kur ishte...

Vasili: Jane bashkuar hajdutëria dhe çmenduria, Kryetari i Grupit Parlamentar te...

Kryetari i Grupit Parlamentar te Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, i ftuar ne “Forum” te TV1- CHANNEL, ka deklaruar se opozita e bashkuar...

Statusi i kryeministrit ne facebook per qeverine e re .

Guinness: Në 1vit burokracia shqiptare kërkon 4.5 milion çertifikata🙈Konsum skandaloz kohe lekësh nervash që do mbarojë me qeverinë e re✌Në çdo rast kur i...

Basha i përgjigjet Ramës: Ja e vërteta që të nxjerr mashtrues

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka akuzuar kryeministrin Edi Rama në lidhje me skemën e tij për ndihmën ekonomike. Në një status në Facebook...

Artikujt e fundit