11 C
Shkodra
Saturday, November 25, 2017

Berisha: Ju tregoj arsyen pse Tahiri përmendi vazhdimisht djalin e vogël...

Ish-kryeministri Sali Berishës nuk i kanë shpëtuar momentet e sikletshme të Saimir Tahirit në Opinion, kur ai përmendte vazhdimisht të birin. I ftuar në...

Berisha publikon dosjet e korrupsionit të kryeministrit/ Rama në panik se...

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka reaguar lidhur me deklaratat e zyrtarit të lartë amerikan pak ditën më parë Brian Hoyt Yee. Përmes një analiza të gjatë...

“Familja ime u stresua”, Zagani i përgjigjet Tahirit: Po fëmijët e...

TIRANE– Ish-oficeri i Policisë, Dritan Zagani ka reaguar pas deklaratave të ish- ministrit Saimir Tahiri, i cili një natë më parë u shpreh në...

Zv/Kryeminsitrja Senida Mesi: Shkodra një nga bashkitë me përifitimet më të...

Zv/kryeministrja Senida Mesi inspekton nje investim OSHEE ne zonen e Luguçezmes. Flet per marredheniet qeveri - bashki: Mesi: Jemi te predispozuar te mbeshtesim bashkine me...

Bashkeshorti i prokurores se ceshtjes “Tahiri” kandidat per deputet i PD?...

Këshilltarja e ish-kryeministrit Sali Berisha, Erla Mehilli, ka sqaruar se bashkëshorti i prokurores Elizabeta Imeraj në çështjen “Tahiri” nuk ka qene kurre kandidat për deputet...

Nard Ndoka ironi me kreun e PD: Je me fat,partin ta...

Deputeti i PDK, Nard Ndoka ka reaguar në Facebook pas votimit në Kuvend, ku u rrëzua kërkesa e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për...

Antimafia/Tahiri është një anëtar i grupit të strukturuar kriminal të drejtuar...

Ish-kryeministri Sali Berisha, në fjalën e tij në foltoren e Kuvendit ka akuzuar sërish-kryeministrin Rama dhe ish-ministrin Tahiri, për situatën në të cilin ndodhet...

Berisha replikon me komentuesit ne faqen e tij te “Facebook”-ut/Rradhe here...

Ish-kryeministri Sali Berisha në pak raste mund të replikojë me komentuesit në faqen e tij të ‘Facebook’-ut. Teksa një qytetare e kritikoi Berishën për...

Nga Durresi, Romeo Gurakuqi flet per problemet e Shkodres

Deputeti i partise Demokratike Romeo Gurakuqi, i cili ishte i pari ne radhet e demokrateve ne qarkun e Shkodres per zgjedhjet e 25 qershorit,...

Meta, promovon turizmin, në këmbë nga Thethi në Valbonë (Video)

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka vendosur të promovojë bukuritë e Alpeve Shqiptare, Luginën e Valbonës dhe Thethin. Metës i janë dashur 4 orë për...
0FansLike
1,201SubscribersSubscribe

Artikujt e fundit