Sunday, January 24, 2021

VIDEO/ Nuk hoqi syzet, Klinton injoron publikisht Ramën, përshëndet vetëm Metën

Bill Klinton ka shtrënguar duart me krerët e shtetit të Kosovës pas fjalimit të mbajtur sot në Prishtinë si dhe me Presidentin e Shqipërisë...

‘Videoja është e imja, por nuk ishte për vajzën’/ Zbardhet dëshmia...

Report Tv zbardh dëshminë e inspektorit të policisë që është arrestuar në Malësinë e Madhe me akuzën e ngacmimit seksual të një 15-vjeçareje. Inspektori i...

Lëvizja e Dhjetorit, “Dita Kombëtare e Rinise”, edhe idealet e  8...

Me thirrjen “ E duam Shqipërinë si e Gjithë Europa”, 27 vite me pare ne mbremjen e 8 dhjetorit 1990, filloi levizja studentore ne...

E gjithe LSI-ja feston sebashku. Grupi parlamentar ne gezimin e Lefter...

Deputeti i LSI ne Shkoder, Agron Çela eshte bere pjese e nje gezimi familjar te kolegut Lefter Koka. Te pranishem, kane qene te gjithe...

Kërcënimet elektorale, denoncimi i banorit në fshatin Paçram në Vau Dejës…

Mirash Thepi banor I fshatit Pacram në njësinë administrative Hajmel në Bashkinë Vau Dejës ka denoncuar kërcënimin që I është bërë nga Kryetari i...

Goditja e grupeve kriminale në Shkodër, reagon Rama: Policia foli me...

Shkodra, metropoli i veriut është vendosur prej ditësh në syrin e ciklonit duke sjellë reagime të shumta si nga politia, ashtu edhe nga mediat...

“Me ken’ shkodran tana i ban”, pas mbledhjes së qeverisë ministri...

Me sa duket kjo shprehje e famshme popullore është e vërtetë e sidomos në rastin e Ministrit për Evropën dhe Punët e Jashtme, Ditmir...

“E torturuan dhe e vranë”, Jozefina Topalli shpërthen për Florencin: Kemi...

Një urim ndryshe nga të zakonshmit, në vigjilje të Krishtlindjes, ka qenë ai i shpërndarë pak më parë nga ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli...

Thyhet “Zonja e Hekurt”, arsyeja që e bën Jozefina Topallin të...

Njihet edhe si “Zonja e hekurt” e politikës shqiptare, por mbi të gjitha është grua dhe nënë. Më shumë se kudo tjetër në publik,...

Ministri Bushati ne familjen Beqiraj ne Shkoder, do bejme gjithçka te...

Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati vizitoi familjen e Florenc Beqirajt i cili humbi jetën në mënyrë të mistershme në Francë. Bushati u tha familjarëve se...

Artikujt e fundit